Ferhat Oto Egzoz
HABERLER
Ana Sayfa >
...Partikül Filtresi Nedir? Temizleme İşlemleri
Partikül filtresi, dizel araçların egzoz sistemlerinde özellikle insan sağlığı ve çevreye verilen zararı en azına indirmek için kullanılan bir parçadır. Partikül filtresi, motorun egzoz manifoldundan çıkan gazların ilk olarak geçtiği yerdir. Partikül filtresi, içerisinde küçük gözenekler olan susturucuya benzeyen bir parçadır. Partikül denilince, birçok nedenden dolayı tam yanmamış katı ve sıvı maddeler akla gelir.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Partikül Filtresi Nedir?
Partikül filtresi (DPF) yeni nesil araçların egzoz sistemlerinde insan sağlığına ve çevreye minumum düzeyde zarar verilmesi için kullanılan bir parçadır. Parça tipik bir susturucuya benzese de içerisinde küçük gözenekler bulunur. Dizel motorun egzoz manifoldundan çıkan gazların ilk geçtiği yer partikül filtresidir. Partikülün kısaca anlamı da, tam olarak yanmamış sıvı veya katı maddelere denir.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Kumandalı (Vanalı) Egzoz Montajı
Kumandalı (Vanalı) Egzoz denilince ilk akla gelen Ferhat Egzozdur. Ferhat Egzoz olarak; müşteri istekleri, güvenleri ve teknik elemanlarıyla kaliteden ödün vermeden montaj ve bakımda sektöründe liderdir.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Dizel Partikül Filtresi (DPF) Temizliği
Dizel Partikül Filtresi (DPF) nedir öncelikle bunu açıklamak istiyoruz. Bu filtre özellikle dizel araçların motorlarındaki egzoz gazlarının ayrıştırılmasını sağlayan çevre dostu özel bir parçadır.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Dizel Partikül Filtresi
Dizel Partikül Filtresi, egzoz gazlarının ayrıştırılmasına hizmet eden bir sistemdir. Özellikle dizel motorların egzoz sistemlerine uyarlanan bu parça yanma sonrası ortaya çıkan gazların tutularak, dizel motorların çevreye verdiği zararı en aza indirgenmesi için tasarlanmıştır.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Katalitik Konvertör Nedir Montajı Nasıldır?
Katalitik Konvertör, araçların çevreye verdiği zararın en aza indirgenmesini sağlamak amacıyla 1975 yılından beri kullanılan bir cihazdır.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Katalitik Konvertör Nedir?
Dünyada hava kirliliğinin başlıca sebeplerinden birisi de egzoz gazlarıdır. Egzoz gazları özellikle nüfusu yoğun şehirlerde hayatı olumsuz yönde etkiler. İşte bu nedenle 1975 yılından bu yana Katalitik konvertörler kullanılmaya başlanmıştır.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...En İyi En Hesaplı Kumandalı Egzoz Otomatik Egzoz
Kumandalı egzoz otomatik egzoz denildiğinde akla gelen isim. Herkesin arabası değerlidir. Değerli olduğu için de emin ellere bırakmak ve kaliteyi ucuza satın almak biz müşterilerin olmazsa olmazıdır.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Dizel Partikül Filtresi Temizliği, Uyarı, Çözümü ve Fiyatı
Dizel Partikül Filtresi Ferhat Egzoz son teknolojiyi kullanarak müşterilerinin beklenti ve isteklerini üzerine çıkmaya devam ederken çevre bilinciyle de hareket etmeyi sürdürüyor.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Egzoz Denilince Akla Gelen Tek İsim: Ferhat Egzoz
Egzoz Denilince Akla Gelen Tek İsim: Ferhat Egzoz Ferhat Egzoz 2005 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana yaptığı işler, güven ve profosyonelliği ile egzoz alanında müşteri memnuniyetiyle konusunda markalaştı. Müşterilerine son teknolojiyle hizmet veren Ferhat Egzoz, kaliteyi de en ucuza sizlere sunmaya devam ediyor.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Son Teknoji Yenikliklerimiz İle Hizmetinizdeyiz!
Ferhat Egzoz Son Teknoloji Yeniliklerimizle
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Gereksiz Parça Değiştirmenize Son Verdik!
Araçlarınızın arızalarını son teknolojik cihazlarımızla tespit ediyoruz...
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Araçlarınız Güvende!
Ferhat Egzoz'da Bakıma Giren Araçlar Anadolu Sigorta Aracılığıyla Güvence Altındadır.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...%100 Doğru parça tespiti yapan video Endeskop Kameralı Sistem ile bütçenize destek oluyoruz...
Siz Değerli Müşterilerimize, en son teknoloji ile hizmet vermekle gururluyuz.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
...Egzoz hakkında bilmedikleriniz?
Son yıllarda çevre bilinciyle emisyon kontrolları yapılıp sonucunda devlete "egzos pulu" dediğimiz yeni bir kazanç kaynağı oluşmuştur.
Eklenme Tarihi: 05/05/2017
 
 
 
Pro WEB